כללי

מקסימום מדיה בונה אתרים מרשימים במערכת המתקדמת בעולם על בסיס קוד פתוח, הלא היא מערכת וורדפרס. רבים מבעלי העסקים בוחרים בפלטפורמת וורדפרס ולא בכדי: המערכת מבוססת על מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח, המאפשרת בנייה קלה ונוחה של כל סוגי האתרים. כמו כן, לוורדפרס מאות אלפי פלאגינים חינמיים ותוספים בתשלום להתקנה על האתר. למי שלא מבין במה מדובר, כל אלו מאפשרים הרחבה עשירה של תכונות המערכת ושדרוג האתר במידה משמעותית. נוסיף לכך את אפשרויות העיצוב המופלאות, ונקבל פלטפורמה אהודה ופופולרית, לבניית אתר מקצועי ומרשים וגם עבור בניית מיני סייט ודפי נחיתה אשר ניתן לעצב אותם לפי תבניות מוכנות ומותאמות אישית, בנוסף מיני סייט בהחלט מתאים גם עבור קמפיינים בגוגל וקידום באינטרנט.

שינוי מראה האתר בקליק אחד

למי שעדיין לא הספיק להכיר מקרוב את וורדפרס, נוכל לגלות שהמערכת מכילה מגוון תכונות ייחודיות, המאפשרות לכם להתגמש בכל הנוגע למראה האתר ולתכנים שישולבו בו. כך למשל ניתן למצוא ברחבי הרשת, מאות אלפי תבניות עיצוב מעניינות שלא יקבעו אך ורק איך יראה אתר האינטרנט, אלא הרבה יותר מכך. המבנה של תבנית העיצוב שתבחר ישחק תפקיד מרכזי בקידום האתר במנועי החיפוש (SEO), וכן בשיבוץ הפיצ'רים והאלמנטים שתבחרו. אתרים מבוססים וורדפרס, יכולים לשנות את המראה שלהם בקליק אחד:  כשאתם מחליפים את תבנית העיצוב, כל הפוסטים, הטפסים והמאמרים נשארים, אך האתר מקבל חזות שונה לחלוטין.

קלה מאוד לניהול ותחזוקה

יתרון נוסף של המערכת, שגורם לכל בעל עסק להעדיף אותה על פני האחרות, הוא ממשק ניהול נוח ומזמין. ניתן לומר שנכון להיום, וורדפרס היא אחת מהמערכות הקלות והאינטואיטיביות ביותר לניהול אתר, עבור כל משתמש. בניית מיני סייט באמצעות פלטפורמת וורדפרס בהחלט יכולה להיות פתרון מושלם לאלה שמחפשים להקים דפי נחיתה. כדי לערוך את דפי האתר, אין צורך בידע מקצועי או טכני. בניגוד למערכות ניהול תוכן אחרות, שרובן אינן ידידותיות כ"כ למשתמשי הקצה, וורדפרס "מתהדרת" בתואר הכבוד user friendly. המערכת כולה בנויה על טהרת הקוד הפתוח, ולכן גם אם אינכם יודעים כיצד להתמודד עם תקלה או בעיה מסוימת, סביר להניח שתוכלו למצוא בקלות את התשובה אי שם ברחבי הרשת.

גמישות ודינאמיות

מערכת וורדפס מאפשרת לכל אחד ממשתמשי הקצה, לבנות אתר כפי שהוא מוצא לנכון, כמעט ללא כל מגבלה. ברחבי הרשת ניתן למצוא מאות תוספים ייחודיים, שבכוחם לשדרג את האתר ולהתאים אותו לכל מטרה. אם אתם מחפשים לבנות מיני סייט או אתר, וורדפרס הוא פתרון מושלם.

אילו תוספים קיימים? המגוון הוא רחב ביותר: החל מתוספים להאצת גלישה, דרך תוספים לטיפול בספאם וכלה בתוספים שיכולים להפוך את האתר לחנות ווירטואלית מדהימה. רוב התוספים פותחו ע"י אנשים מקהילת הקוד הפתוח של וורדפרס, וניתנים להורדה בחינם.

מעוניינים בבנייה ועיצוב מקצועי של אתר וורדפרס? רוצים לנצל את המערכת לטובתכם? פנו עוד היום למקסימום מדיה.