כללי

החל משעת הקימה ועד לשעת השינה, אנו מוקפים בשעונים. השעונים מחברים אותנו לסביבתנו, ומאפשרים לנו להתארגן ולשמור על תכנון בטווחי זמן שנקבע מראש. גם אם התרגלנו לפזול תכופות לשעון בסלולרי, רוב האנשים מחזיקים בביתם לפחות שעון יד אחד או שעון קיר. ב"ווין מגוון מנצח" מציעים לכם להתחדש, ולחדש את מלאי החנות בשעונים מכל הסוגים, במחירים מיוחדים ומשתלמים. בדיוק כמוכם, גם לקוחותיכם מחפשים אחר "שעונים בהנחה", כשברצונם לרכוש שעון מעורר, שעון יד או שעון קיר. "ווין מגוון מנצח" מציעים לכם לקנות בזול, למכור במעט יותר ולהרוויח מן ההפרש! באתר האינטרנט של "ווין מגוון מנצח" תמצאו קטלוג צעצועים גדול ובו מבחר צעצועים: שעונים, אביזרי קיץ, אביזרים לטלפון נייד, צעצועים לפורים ועוד.

שעונים לכל מקום, ולכל מטרה

השעונים של ווין מגוון מנצח, משרתים את לקוחותיכם משעת הקימה עד לשעת השינה:

 

  • שעונים מעוררים – דגמים מגוונים: שעון מעורר פרחים, פעמונים, סמיילי, לב, קטן, שעוני קיר, אליפסה ועוד
  • שעוני יד- דיגיטליים בקופסת מתכת או פלסטיק
  • שעוני קיר- למטבח, לסלון או לחדר ההורים במבחר סגנונות: שעון רכבת, שעון קיר מטוטלת, שעון קיר סכו"ם למטבח, שעון ברכת הבית, שעון לבן או כסוף ועוד ועוד.

כדי להעניק ללקוחותיכם תמריץ להגיע לחנות, אנו ממליצים לרכוש שעונים במגוון סוגים בכמות גדולה, ובזמנים מסוימים (לדוגמא בחילופי העונות, זמן ביקוש שיא לשעונים), להוריד מעט מן המחיר. כך ללקוחות תהיה סיבה טובה לקנות דווקא אצלכם שעונים במחירים משתלמים.

למה לא לקנות בסין?

וישאל השואל, למה לא לקנות בעלי אקספרס, עלי באבא או דומיהם? האמת היא, שתמיד רצוי ומשתלם לקנות במחירים סיטונאיים, אך בשונה מווין מגוון מנצח לא תמיד תוכלו לדעת מה בדיוק איכות המוצר אותו אתם מזמינים. המשלוח מגיע מסין, ולכן לא תמיד יש עם מי להתייעץ במידה והמוצר אינו לשביעות רצונכם, או אם ברצונכם להחליפו. ווין מגוון מנצח ערבים לאיכות המוצר, וזמינים לכל שאלה או בקשה בנוגע למוצר שרכשתם. אנו מתחייבים למחירים משתלמים ולבקרת איכות על כל אחד ממוצרינו.