עורכי-דין ומגשרים

כאשר קיימת הסכמה בין בני זוג ורצון משותף לתהליך מומלץ לפנות אל מגשר באשקלון. באילו מקרים מומלץ לפנות למגשר? מהי עבודתם של מגשרים? כיצד ניתן למצוא מגשר או מגשרת מוצלחים? קיימים מספר היבטים עליהם יש לתת את הדעת כאשר הינכם מעוניינים לפנות לעזרתו של מגשר באשקלון.

גירושין:

במקרה ובני זוג מחליטים על גירושין והדבר מושג בהסכמה הדדית, מומלץ ביותר לפנות לעזרתו של מגשר העובד באשקלון, במקום לבית המשפט. הדבר נובע מכך שהסכמי גירושין שהושגו על ידי תהליך גישור מצליחים להחזיק מעמד לטווח הארוך באופן יציב וחיובי יותר. היבט זה כנראה נובע מאופן השגת ההסכם – הסכמי גירושין דרך מגשרים נעשים בהסכמה הדדית.

תנאים לגישור:

כאשר זוג מעוניין לפנות לגישור לשם תהליך גירושין, קיימים מספר תנאים הכרחיים לשם כך. ראשית, נדרשת הסכמה של שני בני הזוג לתהליך. לאחר מכן חייבת להיות סיבה מוצדקת לתהליך הגישור, כלומר רק במידה וקיים צורך בתהליך גישור יש לפנות לתהליך זה. מגשר באשקלון יכול לטפל במספר היבטים עליהם קיימת חוסר הסכמה בין בני הזוג. למשל:

  • חלוקת הרכוש המשותף שהצטבר במהלך הנישואין
  • משמורת על הילדים
  • גובה המזונות

מלבד זאת, רק במידה ובני הזוג מוכנים לגשת לתהליך הגישור באופן חיובי, רגוע ומכובד, ניתן לבצע תהליך גישור מוצלח.

כיצד לבחור במגשר?

כאשר בני זוג מעוניינים לפנות לעזרתו של מגשר באשקלון, הם יכולים לברר ראשית אם המגשר הינו גם עורך דין לענייני גירושין. כאשר המגשר הינו גם מומחה בתחום הגירושין הוא יכול לספר לבני הזוג מידע הכרחי ורלוונטי אודות תהליך הגירושין. חשוב כמובן לפנות למגשר ניטרלי, מגשר או מגשרת שלא יקחו צד מועדף בין בני הזוג.

מקרים נוספים בהם מומלץ לפנות למגשרים:

לא רק מקרי גירושין מגיעים לפתח דלתם של מגשרים באשקלון. מקרים נוספים רלוונטים מאוד לתהליך הגישור. למשל:

  • גישור משפחתי אודות הסכמי ממון
  • גישור משפחתי אודות סכסוכים כספיים
  • גישור בנוגע לצוואות
  • גישור בנוגע לירושות

כאשר עולה הצורך לפנות למגשר או מגשרת באשקלון, אפשר לעשות זאת בבטחון מלא כי המגשרים יעשו כמיטב יכולתם לפתור את הבעיה בכבוד וברגישות.